Burza po zaproszeniu na sylwestra TV Republika. Wpis Magdaleny Narożnej nagle zniknął

0
81

Magdalena Narożna zachęciła fanów do włączenia TV Republika w sylwestrowy wieczór. Lwia część z nich mocno skrytykowała udział wokalistki w imprezie stacji.

To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl

Źródło: https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,31581960,demolka-po-zaproszeniu-na-sylwestra-tv-republika-wpis-magdaleny.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Sprawdź także:  Kayah i Kukulska grzmią. Mocna reakcja ws. odwołanych koncertów