Lewandowscy zrobili dobry uczynek. Pochwalili się nagraniem. Reakcje internautów wymowne

0
117

Anna i Robert Lewandowscy są już w Polsce, gdzie spędzą najbliższe święta. W niedzielę wybrali się do kliniki onkologicznej dla dzieci i młodzieży.

To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl

Źródło: https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,31566086,lewandowscy-zrobili-dobry-uczynek-pochwalili-sie-nagraniem.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Sprawdź także:  Trzaskowski czy Nawrocki? To może być płacz i zgrzytanie zębów. Szokująca analiza Wróżki Bezzębuszki