Maciej Pela odpalił bombę na wizji. Nawet Tede i Kammel byli w szoku

0
72

Maciej Pela wystąpił w „Pobudce!”, czyli porannym paśmie Kanału Zero. Tancerz otworzył się na temat rozstania z Agnieszką Kaczorowską.

To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl

Źródło: https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,31626303,pela-wini-wyjazd-kaczorowskiej-do-dzungli-o-rozpad-malzenstwa.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Sprawdź także:  Brawurowa jazda Kaczorowskiej po warszawskich ulicach. To mogło mieć fatalne skutki