Maciej Pela wystąpił w „Pobudce!”, czyli porannym paśmie Kanału Zero. Tancerz otworzył się na temat rozstania z Agnieszką Kaczorowską.
To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl
Zapraszamy do przeczytania
Maciej Pela wystąpił w „Pobudce!”, czyli porannym paśmie Kanału Zero. Tancerz otworzył się na temat rozstania z Agnieszką Kaczorowską.
To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl
Zapraszamy do przeczytania