Mariusz Sabiniewicz z „M jak miłość” zmarł na nowotwór. Żył w ciągłym strachu

0
72

Mariusz Sabiniewicz zdobył popularność dzięki roli w serialu „M jak miłość”. Aktor otwarcie mówił nie tylko o swojej karierze, ale także problemach zdrowotnych. Zmarł w 2007 roku.

To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl

Źródło: https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,31597092,mariusz-sabiniewicz-z-m-jak-milosc-zmarl-na-nowotwor-trzustki.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Sprawdź także:  "Rolnik szuka żony". Monika z siódmej edycji jest w ciąży! Widać krągłości