Rzeźniczak wrócił do „DDTVN” po skandalu. Paulina nie mogła powstrzymać emocji

0
80

Jakub Rzeźniczak po ponad roku ponownie zawitał do programu „Dzień Dobry TVN”. Jego żona w emocjonalnych słowach odniosła się do wywiadu sprzed roku.

To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl

Źródło: https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,31607083,rzezniczak-wrocil-do-ddtvn-roztrzesiona-paulina-rozprawia.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Sprawdź także:  Fani pieją z zachwytu nad metamorfozą Dody. Jej sekret? "Od botoksu jeszcze nikt nie umarł"