Sejmowa randka Schreiber i Czarneckiego. Marianna wparowała w odważnej stylizacji

0
72

Wygląda na to, że związek Marianny Schreiber i Przemysława Czarneckiego wbrew medialnym doniesieniom ma się bardzo dobrze. Celebrytka urządziła sobie z ukochanym randkę w Sejmie.

To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl

Źródło: https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,31640188,marianna-schreiber-wparowala-do-sejmu-w-odwaznej-stylizacji.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Sprawdź także:  Czarnecki o Schreiber i swojej eks. Wspomniał o sprawach rozwodowych