Za nami „Sylwestrowa Moc Przebojów” w Polsacie. Na scenie zaprezentowali się Doda i Smolasty. Nie było idealnie.
To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl
Zapraszamy do przeczytania
Za nami „Sylwestrowa Moc Przebojów” w Polsacie. Na scenie zaprezentowali się Doda i Smolasty. Nie było idealnie.
To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl
Zapraszamy do przeczytania