Przedstawiciele Grammy ogłosili Willa Smitha jako jednego z prezenterów tegorocznej gali. To pierwsze tak duże oficjalne wyjście aktora od niesławnej sytuacji z Oscarów, do której doszło w 2022 roku.
To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl
Zapraszamy do przeczytania







