Will Smith wraca na ważną galę po oscarowym skandalu. W komentarzach armagedon

0
72

Przedstawiciele Grammy ogłosili Willa Smitha jako jednego z prezenterów tegorocznej gali. To pierwsze tak duże oficjalne wyjście aktora od niesławnej sytuacji z Oscarów, do której doszło w 2022 roku.

To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl

Źródło: https://www.plotek.pl/plotek/7,190750,31660460,will-smith-wraca-na-wazna-gale-po-oscarowym-skandalu-w-komentarzach.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Sprawdź także:  "Rolnik szuka żony". Tak wygląda mieszkanie Ani. Aż razi od białych elementów