Udział Jerzego Owsiaka podczas tegorocznego finału WOŚP do końca był niepewny. Szef fundacji zmagał się z grypą. Owsiak pojawił się jednak w niedzielę rano w telewizyjnym studiu.
To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl
Zapraszamy do przeczytania







